Firmast

Firma Nord Connect pakub oma klientidele kogu sidevaldkonna teenuste valikut. Jälgides telefoniside arengut ja kasutades oma töös selle uusimaid saavutusi, austab firma samas ka klassikalise telefoniside traditsioone ja rakendab oma praktikas ka neid.

Firma Nord Connect peamisteks, tegevuslubadega tagatud tegevusaladeks on teenused:

  • kvaliteetse telefoniside osutamiseks;
  • võrguühendusteks;
  • andmesideks.

Firmal on kaks kommutatsioonikeskust, neist üks Tallinnas ja teine Frankfurdis. Rahvusvaheline kanalite võrk on korraldatud reservkanalitega kiudoptilist võrku kasutades.

Firmas Nord Connect töötavad professionaalid, kes täidavad klientide soove operatiivselt ja alati väga tulemuslikult. Meie spetsialistid on aastatepikkuse töö käigus omandanud sidevaldkonnas suured kogemused ja teadmised, sealhulgas valdkonna uusimate arengute osas, samuti tark- ja riistvaraliste komplekside projekteerimise ja elluviimise alal. Firma Nord Connect töötajate jaoks ei ole nende töövaldkonnas keerulisi ja lihtsaid ülesandeid: nad saavad hakkama mis tahes ülesannetega, tagades kliendile maksimaalsed tulemused. Meie spetsialistid on ambitsioonikad ja suudavad mõelda ka väljaspool standardlahendusi; nad on alati edule orienteeritud. Eelkõige aga on meie töötajate tegevus nende jaoks mitte lihtsalt tuluallikas, vaid elutöö, milles nad püüavad saavutada absoluutset tippu.

Kuigi firmal Nord Connect on mitu edukat arengustrateegiat ja meie ärijuhtimise põhimõtted toovad regulaarselt kasu, ei kiirusta firma töötajad loorberitele puhkama jäämisega. Me viime regulaarselt ellu uusi tehnoloogiaid, seame endale uusi eesmärke ja saavutame need maksimaalse tulemuslikkusega.

Suhtume igasse klienti kogu meie koostöö vältel austuse ja tähelepanuga. Olgu töö- või puhkepäeval, pühadel, ööl või päeval – tagame Teile alati ideaalse sidekvaliteedi ja lahendame operatiivselt kõik võimalikud probleemid ja küsimused.

 

Nord Connect OÜ

Aadress: Lõõtsa 2a,
Tallinn, 11415, Estonia
Reg. number: 12471673
VAT number: EE101645759

Pank: Swedbank AS
Liivalaia Street 8, Tallinn, 15040, Estonia
IBAN EE152200221057716236
SWIFT: HABAEE2X

Telefon: + 372 618 9000
E-mail: info@nordconnect.com

Prindiversioon