Registreerimine

Palun tutvuge enne registreerimist Veebisaidi kasutamise eeskirjadega.

Registreerimisel tuleb juhiseid järgides esitada järgmised andmed:

  • E-post (elektronposti aadress) – esitada tuleb Teie tegelik aadress, kuna seda hakatakse kasutama mitte ainult sisselogimisel (kasutajanimena) Isiklikku kabinetti sisenemiseks, vaid ka aadressina, mille kaudu saavad Nord Connect ettevõtte esindajad Teiega ühendust võtta. Lisaks sellele saadetakse Teie esitatud elektronposti aadressile kiri, mis tõendab Saidile registreerimist.
  • Nimi – Siin tuleb esitada Teie tegelik nimi.
  • Perekonnanimi – Teie perekonnanimi.
  • Salasõna – see on vajalik juurdepääsuks Isiklikku kabinetti. Salasõna mõtlete välja ise, kuid me soovitame kasutada sellist salasõna, mis koosneb lisaks tähtedele ka numbritest. Me ei soovita kasutada salasõnana nimisõnu, omadussõnu, tegusõnu, määrsõnu, kesksõnu, gerundiive, enda nimesid, geograafilisi nimesid, loomade hüüdnimesid jne. Kõige parem on salasõna luua tähtede ja numbrite kombinatsioonist, millel ei ole mingit loogilist mõtet – sel juhul on seda palju raskem lahti murda. Salasõna peab koosnema vähemalt 6 tähemärgist (numbrid või tähed).
  • Salasõna kinnitamine – see on vajalik selleks, et veenduda salasõna õigsuses.
  • Kontaktandmed – sisaldab elukoha täielikku aadressi ja kontakttelefoni (kodune, töö- või mobiiltelefon või mõni muu).
  • Sünniaeg – Teie sünnikuupäev, -kuu ja -aasta.
  • Sugu – valige oma sugu.
  • Turvalisuse kood – juhuslikult koostatud kujutis koos koodiga, mis on mõeldud kaitseks automaatse registreerimise eest saidil. Kui te ei saa kujutisel olevatest sümbolitest aru, uuendage kood, klikkides hiirega vastavale kujutisele.

Kinnitades oma registreerimise (klõps nupul REGISTREERIMINE) tunnistate, et olete tutvunud ja nõustunud Saidi kasutamise eeskirjadega.

Andmed, mida olete esitanud Saidile registreerimisel, on rangelt konfidentsiaalsed ning neid ei tohi anda kolmandatele isikutele, välja arvatud juhud, mida näevad ette Eesti Vabariigi seadusandlus ja rahvusvahelise õiguse normid.

Pärast registreerimist saadetakse Teie esitatud elektronposti aadressile Saidi administraatorilt kiri, milles on hüperviide. Selle viite järgi tuleb Teil registreerimine lõpule viia.

Kui soovite saada lisainformatsiooni registreerimise kohta Saidil RoamingSIM, kasutage tagasiside vormi või saatke elektronkiri aadressile info@roamingsim.eu.

Prindiversioon