Ärikliendile

Aeg lendab halastamatu kiirusega ning kõik muutub. Maailm ei püsi paigal ning uued ajad nõuavad uusi tingimusi.

Ettevõte Nord Connect OÜ püüab selle poole, et varustada enda kliente telekommunikatsioonimaailma värskeimate lahendustega, ning püsib seetõttu alati konkurentidest sammu võrra eespool.

Uus ei tähenda alati kallist. Teame, kui raskelt raha teenimine käib ning oleme seega loobunud superkasumite teenimisest moodsate tehnoloogiate populariseerimise nimel meie tellijate seas.

Uus ei tähenda alati keerulist. Oleme teinud enda teenused nii lihtsaks ja arusaadavaks kui võimalik ning seda kõigi jaoks. Kõike seda selleks, et Teie ei raiskaks enda aega sadade lehekülgede paksuste kasutusjuhendite lugemisele vaid saaksite kasutada uudiskaupu ning nautida tõhusaid tulemusi.

Ärikliendi eelised koostöös Nord Connect OÜ-ga:

  • Individuaalsus – Koos +371 222 ххххх seeria unikaalse numbriga saate Te isikliku halduri, kes aitab alati valida teile kõige sobivamad tariifid või kohandada meie teenuseid teie äri tarbeks!
  • Taskukohasus – uskumatult madalad tariifid rahvusvahelisele mobiilsidele ning tasuta sissetulevad kõned 106 riigis üle maailma!
  • Mugavus – Muutute kohustustest vabaks, kuna pakume teenust ilma kuutasuta!

Juhul kui soovite Nord Connect OÜ poolt pakutavate teenuste kohta lisainformatsiooni, kasutage palun tagasiside vormi või kirjutage meile aadressile: info@nordconnect.com.

Prindiversioon