Kuidas helistada?

1. Valige soovitava abonendi number ja vajutage kõnealustamise klahvile „Call“ (roheline telefonitoru), oodake signaali, vajutage uuesti kõnealustamise klahvile „Call“ (roheline telefonitoru) ning oodake ühendamist abonendiga.

2. Kui Teie telefoni mudel ei toeta väljuva kõne automaatset muutmist sissetulevaks kõneks, peate toimima järgmiselt:

  • 2.1.1. Valige menüü > SIM Menu > Settings > Activate Service ja sisestage väljale „Enter Service Code“ kood 1221, vajutage „ОК“.
  • 2.1.2. Selleks, et taastada algseadistus, valige menüü > SIM Menu > Settings > Activate Service ja sisestage väljale „Enter Service Code“ kood 0000, vajutage „ОК“.

Teenuse aktiveerimine nutitelefonides (ingl. Smartphone) järgmiste platvormidega:

  • Windows Mobile 6.5: START > SIM Menu > Settings > Activate service > 1221
  • Blackberry: Menu > Setup > SIM Menu > Settings > Activate service > 1221
  • Android: Programs > SIM Menu > Settings > Activate service > 1221
  • Symbian: Menu > SIM Menu > Activate service > 1221
  • IO4 (IPhone): Menu > Settings > Phone > Sim application > SIM Menu > Settings > Activate service > 1221.

Samsungi mobiiltelefonid, mis on toodetud enne 2007. aastat, vajavad teenuse aktiveerimist koodiga 1211.

RoamingSIM kõnekaardi kasutamise eripära Samsung Duos seeria mobiiltelefonides:

  • Kahe SIM-kaardiga mobiiltelefonides Samsung (DUOS) on üks kaartidest primaarne (st on telefonis märgitud kui default ehk vaikimisi). SIM Menu teenust võimaldab kasutada RoamingSIM kaardi määramine primaarseks kaardiks. Juhul, kui kaart on määratud sekundaarseks, on SIM Menu teenuse kasutamine võimatu.

3. Kui pärast koodi sisestamist Teie telefon ei toeta endiselt kõne automaatset muutmist, proovige kõnet alustada käsitsi. Selleks peate valima abonendi numbri järgmisel kujul:

*146*, riigi kood, abonendi number, kellele soovite helistada, # ja seejärel vajutage kõnealustamise klahvile „Call“ (roheline telefonitoru), oodake signaali, vajutage uuesti kõnealustamise klahvile „Call“ (roheline telefonitoru) ning oodake ühendamist abonendiga.

4. Saudi Araabias ja Araabia Ühendemiraatides ei ole USSD tehnoloogia kasutamine võimalik, seetõttu on Teil teenuse kasutamiseks vaja lülitada telefon spetsiaalsele režiimile, kasutades selleks SIM-kaardi menüüd. Selleks valige menüü > SIM Menu > Settings > SMS Mode. Avanenud menüüleheküljel valige „ON“ ja kinnitage oma valik, vajutades „OK“.

NB! Alates SMS MODE režiimi sisselülitamisest on helistamine võimalik ainult SMSi abil ja sellisel juhul lisandub kõne hinnale ka SMS-sõnumi hind.

5. Juhul, kui ükski ülalnimetatud toimingutest ei võimalda Teil teenuse kasutamist, pöörduge tehnilise toe poole telefoninumbritel +371 66011444 või +371 22220000.

Prindiversioon