Kuidas liituda?

Rändlusteenusega RoamingSIM liitumine on väga lihtne – kogu protseduur seisneb kahes lihtsas sammus:

  • SIM-kaardi omandamine
  • Registreerumine saidil RoamingSIM

Te võite RoamingSIM SIM-kaardi omandada individuaalselt või tellida need oma ettevõtte töötajatele meie internetipoest või ettevõtte Nord Connect OÜ ametlikust esindusest. Ostes SIM-kaardid internetipoest, toimub nende kohaletoimetamine kulleriga lühima aja jooksul. Kui SIM-kaarte ei saa kulleriga kohale toimetada, saadetakse need posti teel.

Pärast SIM-kaardi omandamist peate Teie või Teie ettevõtte töötajad registreeruma koduleheküljel RoamingSIM.

Registreerumisel esitatakse järgmised andmed:

  • EesnimiRoamingSIM SIM-kaardi omaniku tegelik eesnimi.
  • PerekonnanimiRoamingSIM SIM-kaardi omaniku tegelik perekonnanimi.
  • Salasõna – see on vajalik Isiklikku kabinetti pääsemiseks. Salasõna tuleb kindlasti ise välja mõelda, kuid me soovitame kasutada sellist salasõna, mis ei koosne ainult tähtedest, vaid ka numbritest. Kindlasti ei soovitata salasõnana kasutada nimisõnu, omadussõnu, tegusõnu, määrsõnu, kesksõnu, gerundiive, isikunimesid, geograafilisi nimetusi, elusolendite hüüdnimesid jne. Kõige parem on koostada salasõna tähtedest ja numbritest, millel ei ole mingit loogilist tähendust – siis on seda sõnade valimise abil võimatu lahti murda.
  • Salasõna kinnitamine – see on vajalik selleks, et veenduda salasõna täpses meeldejätmises.
  • Kontaktandmed – hõlmab RoamingSIM SIM-kaardi omaniku elukoha täielikku aadressi ja kontakttelefoninumbrit (kodust, töö, mobiili või muud telefoninumbrit). Kontaktandmed peavad olema 100% õiged, kuna nende andmete põhjal saadetakse arve. Lisaks sellele kasutatakse kontaktandmeid RoamingSIM arvete tasumisel panga kaudu.
  • E-post (elektronposti aadress) – kasutatakse sisselogimisel (kasutaja nimel) Isiklikku kabinetti sisenemiseks ja sidevahendina RoamingSIM ettevõtte esindaja ja RoamingSIM SIM-kaardi omaniku vahel. Antud elektronposti aadressile saadetakse kiri RoamingSIM SIM-kaardi omaniku registreerimise kinnitamise kohta, samuti arve.

Pärast kõikide väljade täitmist peate tutvuma registreerimistingimustega. Lepingu kinnitamine toimub avaliku pakkumuse põhimõttel, see tähendab, et registreerimistingimustega nõustumise kinnitamine saidil RoamingSIM tähendab nende mõistmist ja nendega tingimusteta nõustumist.

Andmed, mida esitate saidil RoamingSIM registreerumisel, on rangelt konfidentsiaalsed ning neid ei tohi mingil tingimusel avaldada (välja arvatud juhud, mida nähakse ette Eesti Vabariigi seadusandluses).

Pärast registreerimist saadetakse Teie esitatud elektronposti aadressile kiri, millel on kaasas viide. Registreerimise lõpuleviimiseks tuleb Teil toimida selle viite põhjal. Elektronposti aadressile saadetakse ka Nord Connect OÜ arve.

Kui soovite saada lisainformatsiooni saidil RoamingSIM registreerimise kohta, kasutage tagaside vormi või saatke kiri elektronposti aadressile info@roamingsim.eu.

Prindiversioon